جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 43784
  تاریخ انتشار : 10 بهمن 1392 10:30
  تعداد بازدید : 436

  با حضور الهام امین‌زاده صورت گرفت

  امضای تفاهم نامه معاونت حقوقی رئیس جمهور با مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

  تفاهم نامه همکاری بین معاونت حقوقی رئیس جمهور و مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی ریاست جمهوری بعدازظهر امروز (چهارشنبه) در ساختمان این مؤسسه امضا شد.

  به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(اینسا)، معاون حقوقی رئیس‌جمهور در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات دکتر نیلی رئیس مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری، اظهار امیدواری کرد: با استفاده از ظرفیت‌های این مؤسسه بتوانیم شاهد ارتقاء وضعیت توسعه نظام حقوقی کشور بویژه در امور حقوق شهروندی در جامعه و در دستگاه‌های اجرایی باشیم.

   

  امین‌زاده با بیان اینکه "اگر امروز حقوق را نادیده بگیریم، شاهد خسارات جبران‌ناپذیری در جامعه خواهیم بود"، افزود: باید با همکاری مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی بتوانیم در اجرای نظام جامع آموزش‌های حقوقی سازمان حقوقی دولت، آموزش ساده قوانین و مقررات کاربردی به مدیران و کارکنان دولت و همکاری در تدوین و تنقیح قوانین و مقررات گام های موثری برداریم.

   

  وی ارتقاء دانش حقوقی را نیاز امروز شهروندان و دستگاههای اجرایی دانست و گفت: این نیاز در ارتباط بین دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی نیز وجود دارد که امیدواریم با کمک موسسه عالی آموزش و پژوهش بتوانیم به اهداف مهمی در دولت تدبیر و امید در این زمینه دست یابیم.

   

  در ابتدای جلسه نیز دکتر نیلی رئیس مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی به ارائه گزارشی در خصوص فعالیت‌های این مؤسسه پرداخت.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28618710
اکنون :
50