جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56376
  تاریخ انتشار : 4 مرداد 1393 15:3
  تعداد بازدید : 337

  تاثیر پارازیت ها بر سلامت افراد در مجلس بررسی می شود

  رییس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس٬ از بررسی موضوع پارازیت ها در این فراکسیون پس از تعطیلات دو هفته ای مجلس خبر داد و گفت:با توجه به تاثیر پارازیت ها بر سلامت انسان، بررسی این موضوع در اولویت کار فراکسیون محیط زیست قرار دارد.

  محمدرضا تابش در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری تاثیرگذاری پارازیت بر پیش بینی نکردن طوفان تهران٬ گفت: علاوه بر مضر بودن پارازیت ها در سلامت انسان ادامه بی توجهی به وجود آن ها به بروز حوادثی چون طوفان تهران و به موقع پیش بینی نشدن آن نیز می انجامد.

  نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه بررسی موضوع پارازیت ها در حال حاضر در هیات وزیران در حال انجام است٬ گفت: طبق بررسی های انجام شده در مضر بودن نویزها و پارازیت ها بر سلامت انسان شکی نیست که در حال حاضر نیز کمیته ای در وزارت ارتباطات برای تحقیق و بحث کارشناسانه در این خصوص تشکیل شده است.

  وی همچنین از بررسی موضوع پارازیت ها در فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: این موضوع با هدف جلوگیری از به خطر افتادن سلامت مردم در اسرع وقت با حضور مسئولان مربوطه بررسی خواهد شد.

  تابش گفت: بررسی موضوع نویز و پارازیت ها در فراکسیون محیط زیست مجلس پس از پایان دو هفته تعطیلی مجلس صورت خواهد گرفت.

  این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه تنها علت پیش بینی نشدن طوفان تهران نویز نبوده است٬ افزود: به روز نبودن تجهیزات و امکانات سازمان هواشناسی عامل مهمی در ایجاد مشکلات و حوادثی چون طوفان تهران بوده است.

  گفتنی است؛ بنابر اعلام مسئولان سازمان هواشناسی و بررسی تصاویر رادار هواشناسی تهران، مشخص شد که در سالهای اخیر، میدان دید رادار تهران و برخی دیگر از شهرها به دلیل نویزهای الکترومغناطیسی (آلودگی صوتی یا سیگنالی) ناشی از منابع مختلف، بسیار محدود شده و اغلب موارد تصاویر تولیدشده توسط رادارهای هواشناسی با نویز همراه است.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
22